Pivovarský běh aneb Zichovecká 12

Neděle, 05.říjen 2014 22:00

Když se řekne Zichovecká dvanáctka, tak si většina z nás vybaví jantarový ležák se sametovou pěnou, na kterém si pochutnáváme v místním pivovárku. Tato Zichovecká „12“ byla ale z jiného soudku. Jednalo se o běh na 12,5 km, který se běžel 5. října. Měl start i cíl u Zichoveckého pivovaru a ti nejlepší běžci zvládli svůj čas dostat i pod 50 minut, což byl výkon. Mezi muži zvítězil Josef Poduška s časem 43:26 a mezi ženami byla nejrychlejší Jana Zímová s krásným časem 52:11.

Po běhu si všech šedesát běžců pochutnalo na té druhé, tekuté dvanáctce a již domlouvali strategii na druhý ročník běhu, který se uskuteční 4. 10. od 11 hodin. Budeme se těšit na ještě hojnější účast než tento rok, věříme, že pokoříme stovku.