Rodinný pivovar ZICHOVEC bude 12. prosince 2016 otevírat novou  podnikovou prodejnu v Lounech, kde bude nabízet lahvové, sudové a čepované pivo, jak z produkce pivovaru v Lounech, tak i ze Zichovce. Otevírací dobu budeme ladit dle zájmu zákazníků. 

 

www.topiiiivo.cz

 

 

  

 

 

 

 

Naše piva

Krahulik 10
světlé výčepní pivo 10 EPM
Desetistupňové pivo vařené s vyšší hořkostí, ale přece velice jemné. Oblíbili si ho zejména pivaři, kteří mají raději hořčejší piva. Hořkost pivu dodávají žatecké chmele.
Krahulík 12
světlý ležák 12 EPM
Klasický spodně kvašený dvanáctistupňový ležák plzeňského typu je vařený dvourmutovým způsobem z nejkvalitnějších moravských sladů. Chmelený je celosvětově známým Žateckým poloraným červeňákem. Příjemnou hořkostí nutí znovu k napití.
Černé 13
tmavý speciál 13 EPM
Tmavý třináctistupňový speciál vařený ze tří druhů sladu. Z tohoto piva ucítíte dvojí hořkost, jednu z žateckých chmelů a druhou ze speciálního barvícího sladu, která je cítit po kávě až po čokoládě.
Magor
polotmavý speciál 15 EPM
Polotmavé speciální patnáctistupňové pivo má plnou chuť, kterou dodává směs karamelového a českého sladu. Hořkost je dodávána pivu ze dvou druhů žateckého chmele. Pivo je chmeleno 4×.